Zespół

Nasza firma to profesjonalny zespół prawdziwych pasjonatów, dla których poszanowanie dla środowiska stanowi nie tylko esencję pracy zawodowej, ale przede wszystkim jest prawdziwym powołaniem i filozofią życia. Dzięki ich zaangażowaniu oraz wiedzy, firma jest liderem w wprowadzaniu bezpiecznych, ekologicznych rozwiązań na rynek europejski.


Janina Majcherczyk

Od początku istnienia Spółki, pełni rolę Prezesa Zarządu. Jest nie tylko sercem i motorem firmy, ale przede wszystkim profesjonalistką, która starannie pielęgnuje ideę stałego rozwoju przedsiębiorstwa. To dzięki jej zaangażowaniu oraz pasji Polskie przedsiębiorstwa zaczęły do likwidacji rozlewisk olejowych używać sorbentu oraz Sintanu zamiast piachu, trocin oraz niebezpiecznych rozpuszczalników. Pani Prezes jest również twórcą licznych rozwiązań produktowych potwierdzonych rejestracją wzorów przemysłowych.

Spółka wielokrotnie udowodniła swój prymat na rynku. Dla szerokiej gamy wymagających Klientów, w szczególności takich jak: Straż Pożarna, Wojsko i Koncerny Paliwowe, produkty Sintac’a to synonimy najwyższej jakości: sorbentów mineralnych i odtłuszczacza SINTAN® oraz niekwestionowanej jakości obsługi.


Pasja

Nasza pasja, zamiłowanie do środowiska oraz profesjonalizm wielokrotnie znajdywało uznanie Klientów w Polsce oraz za granicą. Spółka i jej produkty były wielokrotnie nagradzane na licznych konkursach, wystawach czy imprezach branżowych. Celem firmy Sintac-Polska Sp. z o.o. jest nieustanne zaspakajanie potrzeb Klientów, promując jednocześnie Eko-przyjazne rozwiązania. W warunkach zglobalizowanej gospodarki kluczowym jest pobudzanie świadomości ekologicznej oraz egzekwowanie przyjaznych środowisku technologii...

„…bo od nas zależy co Matka Natura pozostawi naszym dzieciom…”

Produktów
Klientów
h/dobę Pogotowie Ekologiczne
Lata doświadczenia
TEST2019